Bio

Adiunkt w Zakładzie Gospodarki Elektronicznej Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Opiekun Koła Naukowego Elektronicznego Biznesu i KN Studencki Klub Biznesu. Przewodniczący Rady Fundacji Pomerianian’ Students Colation zrzeszającej studentów i absolwentów uczelni wyższych. 

Prywatny przedsiębiorca zajmujący się doradztwem marketingowym.

Pasjonat rozwoju osobistego. Prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, gdzie stara się pokazać uczestnikom jak powinni zadbać o swoją przyszłość, codzienne zadania. Z sukcesami przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z autoprezentacji, wywierania wpływu i komunikacji w zespole. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i technologie. Interesuje się gospodarka wolnorynkowa, biznesem elektronicznym a w szczególności mediami społecznościowymi oraz rozwojem sektora mikro i małych przedsiębiorstw, jak również życiem społecznym oraz politycznym.

W każdy piątek o 7.00 rano można odsłuchać nowy odcinek Podcastu „Luźno Przy Kawie”, którego jest prowadzącym. Dzieli się informacjami ze świata marketingu, e-commerce, mediów społecznościowych oraz technologii.